فلزیاب TERO VIDO صنعتی | لوله یاب | کابل یاب

فلزیاب TERO VIDO صنعتی | لوله یاب | کابل یاب در سایت گلد اسکن وان

Tero Vido سری ۳D ساخت و ساز سیستم CS One

CS یکی از مدل های اولیه ما است و مناسب بسیاری از نیازهای مربوط به تشخیص لوله ها، کابل ها و حفره ها است.

CS یکی از مدل های اولیه ما است و مناسب بسیاری از نیازهای مربوط به تشخیص لوله ها، کابل ها و حفره ها است. با سنسور عمودی ۸۵ سانتیمتر و سنسور افقی ۵۰ سانتیمتر، شما یک نمای کلی از مناطق کوچکتر دریافت خواهید کرد و همچنین برای مناطق عملیاتی دشوار مناسب است.

Tero Vido® UG (Limited) سازنده آلمانی ابزار اندازه گیری ژئوفیزیکی است که به کاربر کمک می کند تا ناهنجاری های مخفی را در خاک کشف و شناسایی کند.
این اتفاق می افتد به طور منظم، به ویژه در کسب و کار ساخت و ساز، در مهندسی عمران و زیرزمینی و یا در ساخت جاده، که کابل ها، لوله ها یا حفره ها آسیب دیده و یا تخریب می شوند. این عمدتا به دلیل این واقعیت است که موقعیت دقیق آنها شناخته شده نیست و هیچ چیز بر روی زمین شناخته نشده است.

علاوه بر این چالش های خاص در طول ساخت و ساز، بسیار مهم است که برای مهندسان برنامه ریزی در دوره قبل از ساخت و ساز، بدانید که آیا وجود دارد بر روی زمین که می تواند بر روند ساخت و ساز تاثیر بگذارد.
همچنین جالب است که سرویس های امنیتی یا نظامی تشخیص تونل های پنهان، مکان های مخفی یا سپرده های زیرزمینی را شناسایی کنند.

به خصوص برای اهداف صنعتی Tero Vido® یک آرایه سنسور چندگانه را اجرا کرد. این اساسا اجازه می دهد تمام کاربران به کشف و قرار دادن این ناهنجاری ها بر روی زمین در راه آسان و سریع.

سیستم Tero Vido® شامل سنسورهای خاص و نرم افزار اختراع شده برای این منظور طراحی و توسعه جدیدی است. با سادگی، دقت و استحکام آن متمایز است. این در آلمان توسعه داده شده و با توجه به نیازهای کاربر توسط یک تیم از مهندسین و متخصصان نرم افزار با سال ها تجربه در صنعت مورد نیاز است.

ما از این واقعیت آگاهیم که زمانیکه ضروری است، به ویژه در کسب و کار ساختمانی. بنابراین، ما همچنین یک خط تلفن مستقیم ارائه می دهیم که یک سرویس مبادله و تعمیر سریع و آسان و پشتیبانی آنلاین رایگان در طول ساعات اداری ما است.

ما گارانتی دو ساله را بر روی آشکارسازهای ما ارائه می دهیم، با گزینه ای از فرمت.

شامل کارخانه:

  • قرص با نرم افزار پیش نصب Tero Vido 3d
  • سنسور ۱ (۲ سنسور) عمودی، ۸۵ سانتی متر
  • سنسور ۲ (۴ سنسور) افقی، ۵۰ سانتی متر
  • نوار حمل بار سنسور افقی
  • USB-دونگ برای تبادل داده های بی سیم بین سنسور و کامپیوتر
  • شارژ کابل و آداپتور برای USB 12 ولت و ۲۲۰ وات AC
  • راهنمای دستی و راهنمای شروع سریع
  • کیف حمل انعطاف پذیر با محافظ صفحه نمایش لمسی
  • کیف حمل جامد برای تمام تجهیزات

 

فلزیاب TERO VIDO صنعتی

رومینگ جنگل ها، به سرزمین های ناشناخته می رود، به دنبال گنجینه های پنهانی است و اسرار زمین را افشا می کنند – که می گویند هرگز
 آیا این فانتزی بود، یک شکارچی گنج واقعی بود و اشیاء مخفی را با کمک تجهیزات فنی حرفه ای کشف کرد؟
فلزیاب TERO VIDO صنعتی
این تصور خارق العاده ما، یک تیم از مهندسان جوان و بلند پرواز را در دست گرفت و ما هرگز از دست ندهیم. برای اینکه این فانتزی تبدیل به یک واقعیت شود، ما مجبور بودیم تجهیزات  برای مناسب  برای فلزیاب ها را پیدا کنیم. تمام آشکارسازهای موجود در بازار، یا بزرگ، دشوار به استفاده، و یا به سادگی کارکرد نیست. تکنیک هایی که برای شناسایی به عنوان مثال اشیاء فلزی در زمین مورد استفاده قرار گرفته است مورد نیاز است
از تجربه، دانش تخصصی و تجهیزات فنی پیچیده. و هنوز هم فقط کمی از آنچه که واقعا “آنجا بود” کشف شد. در نهایت، تنها یک حفاری به اطمینان رسید.
اما باید یک راه برای دریافت اطلاعات قابل اطمینان در زیرزمین بدون نیاز به حفاری بود. این باعث شد ما به این ایده شروع به توسعه آشکارسازهای زیرزمینی خود کنیم. ما برای استفاده از روش جستجوی آسان و نمایشگر گرافیکی نوآورانه داده ها، از جمله اندازه ۳D و اندازه گیری عمق استفاده کردیم. تاکنون امکان مشاهده تصاویر دقیق از آن وجود نداشت
نتایج زیرزمینی و تکرارپذیری. ما آن را عوض کردیم و نسل جدیدی از آشکارسازهای زیر زمینی ۳D را طراحی کردیم، سبک، آسان برای استفاده، قوی و کوچک، و تنها با یک قرص و نرم افزار اختصاصی ما عمل کرد.
این آشکارسازهای جدید برای جستجوی اشیاء فلزی، تونل ها و حفره ها، لوله ها، کابل ها و سایر ناهنجاری های عمیق خزنده مناسب هستند. آنها نه تنها برای شکارچیان گنج آماتور، بلکه برای باستان شناسان حرفه ای، مهندسین و هر کسی که نیاز به دانستن آنچه در زمین پنهان است، علاقه زیادی دارند.
 شرکت Tero Vido UG (LLC) یک شرکت پویا در حال توسعه است که از قلب آلمان است و هدف ما کسب و کار تحقیق، توسعه و بازاریابی ابزار اندازه گیری ژئوفیزیکی و رادار زمین است. ما افتخار می کنیم که به تعداد بیشتری از مشتریان در سراسر جهان برای رسیدن به اهداف خود کمک کنیم. ما بخاطر شما همیشه اینجاییم؛ برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین ماشین و یا حتی توسعه راه حل سفارشی ساخته شده برای شما.بزرگترین نگرانی ما موفقیت شماست و بهترین تبلیغات ما یک مشتری راضی است.
سایر محصولات ما :


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *