فلزیاب GO FIND 40 | انواع دستگاه های گنج یاب

فلزیاب GO FIND 40 | انواع دستگاه های گنج یاب | ردیاب و گنج یاب در سایت گلد اسکن وان

ماجراجویی هر روز! 
ماجراجویی و کشف درست زیر پای خود با GO-FIND 40 است. آن را جستجو می کند عمیق تر و بازیابی گنجینه های دیگر از دست رفته است.

GO-FIND 40 ارزش PLUS

آیا خانواده ام را دوست دارم بیرون بیایی؟ اگر چنین است – پس شما باید ابتکاری GO-FIND 40 را پیدا کنید. این جمع و جور، آسان برای استفاده است و هیچ مونتاژ مورد نیاز وجود ندارد. فقط باز کن، روشن کن و برو!

شناسایی اشیاء قبل از اینکه آنها را حفاری کنید، با مرتب کردن گنج از سطل زباله و استفاده از برنامه گوشی برای شناسایی سکه و حتی گوش دادن به موسیقی در حالی که شما تشخیص!

فلزیاب GO FIND 40

 

 

ویژگی های اصلی:

  • پاپ خانواده مقرون به صرفه – یک آشکارساز سطح بالا پیشرفته ورودی است که برای هر کسی برای استفاده بسیار آسان است!
  • فشرده و بدون مجمع – باز کردن، روشن و GO! بدون جارو کردن تخت برای حمل و نقل و ذخیره سازی.
  • Ultra Lightweight – ۲۰٪ سبکتر از آشکارسازهای مشابه. پیدا کردن برای مدت طولانی و پیدا کردن بیشتر!
  • نشانگر گنجینه ای – شناسه قرمز / سبز. گنج را از زباله ها مرتب کنید قبل از اینکه آن را حفاری کنید
  • Easy Trak – ردیابی کامل زمین اتوماتیک باعث کاهش سرعت و راحتی تداخل صدا می شود.
  • برنامه گوشی – کنترل آشکارساز خود، گوش دادن به موسیقی، به اشتراک گذاری پیدا کردن و بیشتر …
  • سکه ID سحر و جادو – شناسایی سکه های رایج بر روی گوشی شما – آن را بسیار سرگرم کننده است!
  • Google Maps ® – مکان های گنج خود را به روش مدرن ضبط کنید. ‘X’ علامت نقطه! *
  • صوتی بی سیم – جوانه های گوش را به تلفن خود وصل کنید تا در هنگام تشخیص موسیقی گوش دهید.

 

فلزیاب GO FIND 40

 

فلزیاب GO FIND 40

 

پاپ خانواده مقرون به صرفه  –  یک آشکارساز سطح بالا پیشرفته ورودی است که برای هر کسی برای استفاده بسیار آسان است!

GO-FIND 40 یک آشکارساز عملکرد بالا با بسیاری از ویژگی های نوآورانه است. این تکنولوژی مبتنی بر فن آوری پیشرفته دیجیتال است و دارای عمق تشخیص عالی و حساسیت هدف است، بهتر از بسیاری از آشکارسازها در محدوده قیمت ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار. ایده آل برای مبتدی و همچنین عالی به عنوان یک آشکارساز پشتیبان گیری برای کاربر پیشرفته، یک آشکارساز Minelab هرگز مقرون به صرفه نیست – و آن را بسیار سرگرم کننده نیز هست!

فشرده و بدون مجمع  –  باز کردن، روشن و GO! بدون جارو کردن تخت برای حمل و نقل و ذخیره سازی.

این واقعا آسان است برای شروع با GO-FIND زیرا هیچ چیز برای جمع آوری و هیچ قطعات شل وجود دارد که می تواند در هنگام تنظیم برای شناسایی شدن از دست رفته باشد. فقط آشکارساز را باز کنید، باتری را وارد کنید و روشن کنید. کنترل ها از قبل تنظیم شده اند و شما می توانید بدون صرف نیم ساعت و یا بیشتر خواندن یک کتابچه راهنمای دستورالعمل و تشخیص زمان در مونتاژ، تشخیص دهید. هنگامی که برای به روز رسیدن تشخیص داده می شود، شفت ها را سقوط کرده و برای حمل آسان و ذخیره سازی، آشکارساز را بالا می آورید، همه آماده برای استفاده در دفعه بعد در اطراف.

Ultra Lightweight  –  ۲۰٪ سبکتر از آشکارسازهای مشابه. پیدا کردن برای مدت طولانی و پیدا کردن بیشتر!

GO-FIND 40 تنها ۲٫۳ کیلوگرم (۱٫۰۶ کیلوگرم) وزن دارد و آن را یکی از ارزانقیمتترین، کمترین هزینه و آشکارسازهای با کارایی بالا در دسترس امروز می داند. این می تواند طوفان آشکارساز از طرف به سمت برای دوره های طولانی، بنابراین GO-FIND ها به خصوص برای کاهش وزن، و در نتیجه خستگی، بدون به خطر انداختن عملکرد، طراحی شده است. از کوچکترین بچه ها تا بزرگسالان – هر کس می خواهد GO را شناسایی دوباره در روز بعد!

نشانگر گنجینه ای  –  شناسه قرمز / سبز. گنج را از زباله ها مرتب کنید قبل از اینکه آن را حفاری کنید

با گنجینه یاب می توانید ایده خوبی از نوع و عمق اشیاء فلزی که قبل از اینکه آنها را حفاری می کنید پیدا کنید. این تبعیض هدف، راه آسان است. LED های قرمز اهداف آهن مانند ناخن ها، اسب سواری، ماشین های اسباب بازی، کلید ها را نشان می دهند. چراغ سبز اهداف غیر آهن مانند سکه، جواهرات طلا و نقره، آلومینیوم، مس و بیشتر را نشان می دهد. در حالت Pinpoint چراغ ها به رنگ نارنجی تبدیل می شوند تا به تعیین دقیق موقعیت هدف برای بهبود آسان کمک کند.

Easy Trak  –  ردیابی کامل زمین اتوماتیک باعث کاهش سرعت و راحتی تداخل صدا می شود.

مواد معدنی آهن و نمک در زمین می تواند سیگنال های دروغین را با آشکارسازهای فلزی ایجاد کند. در حالی که آشکارسازهای دیگر دارای یک تنظیم پایه ثابت هستند و یا نیاز به کاربر برای یادگیری تکنیک های متعادل کننده زمین است، GO-FIND 40 واقعا سوئیچ و رفتن است. با سنجش اتوماتیک زمین نمک، حرکت از ساحل به پارک نیاز به تنظیمات آشکارساز یا حالت جستجوی خاص ندارد. ردیابی کامل زمین اتوماتیک باعث تداخل زمین می شود و سیگنال های هدف را برای یافتن گنجینه بیشتر به حداکثر می رساند.

برنامه تلفن هوشمند *  –  کنترل آشکارساز خود، گوش دادن به موسیقی، به اشتراک گذاری یافته های خود و موارد دیگر …

با استفاده از قابلیت بلوتوث ® شما می توانید تجربه تشخیص خود را با استفاده از گوشی های هوشمند خود را با GO-FIND 40 خود را بهبود بخشید. برنامه استاندارد و ارتقاء حرفه ای، برای هر دو دستگاه های آیفون و اندیشه، ویژگی های بی سابقه ای در یک detector زیر $ ۳۰۰ ارائه شده است. این برنامه مزایای سکه ID، صدای بی سیم، کنترل آشکارساز، گوش دادن به موسیقی را در حالی که شما را تشخیص می دهد، ضبط مکان های جستجو و به اشتراک گذاری می یابد در فیس بوک. به شناسایی راه مدرن بروید و هرگز به عقب نگاه نکنید!

سکه ID سحر و جادو  –   شناسایی سکه های رایج بر روی گوشی شما – آن را بسیار سرگرم کننده است!

با ۴ حالت یافتن (همه فلز، آهن رد، سکه، جواهرات و سکه ها) GO-FIN دارای گزینه های تبعیض هدف برای آشکارساز سطح ورودی و مطابق با قطعنامه تبعیض از آشکارسازهای پیشرفته در هنگام استفاده از برنامه گوشی های هوشمند است. اما به جای پیچیدگی گزینه های تقلب چند منظوره و Target ID ها، برنامه GO-FIND به شما تصاویری از سکه های مدرن که شما شناسایی کرده اید را می دهد – جهان اول از مینالاب و سرگرم کننده برای همه.

Google Maps ®  –  مکان های گنج خود را به روش مدرن ضبط کنید. ‘X’ علامت نقطه! *

آیا نمی توانستم تمام ضمانت های خود را ثبت کنم؟ با نرم افزار Pro و GPS بر روی گوشی شما می توانید بیش از ۱۰۰۰ FindPoints را ذخیره کرده و آنها را در Google Maps مشاهده کنید. زوم کردن برای دیدن مناطق عمومی که پوشش داده اید و زوم کنید تا ببینید دقیقا جایی که سکه ارزشمند پیدا شد. Minelab برخی ویژگی های قدرتمند نقشه برداری CTX 3030 ما را به GO-FIND 40 هدایت می کند. به مکان هایی که گنجینه ای را یافته اید را پیدا کرده و حتی بیشتر پیدا کنید!   * نیاز به خرید در نرم افزار نرم افزار نرم افزار است.

صوتی بی سیم  –  جوانه های گوش را به تلفن خود وصل کنید تا در هنگام تشخیص موسیقی گوش دهید.

از بلندگوی داخلی یا هدفون / گوش نوکیا یا گوشی خود استفاده کنید. با استفاده از صدای بی سیم بلوتوث، هر بار که آشکارساز را برای رسیدن به هدف هدف قرار می دهید، در کابل های صوتی نباشید. شما حتی می توانید به اهداف گوش دادن در حالی که گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را در همان زمان! فقط کنترل های برنامه را تنظیم کنید تا هر زمانی که یک هدف شناسایی می شود، حجم موسیقی خود را کاهش دهید یا کاهش دهید. هنگامی که شما از گوش دادن به همان صدای آشکارساز خسته می شوید – آنها را با استفاده از فایل های صدا انتخاب کنید.

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *