فلزیاب Deepmax چگونه کار می کند؟

فلزیاب Deepmax

گنجینه های طلای و نقره ای را تا ۴۰ پا عمیق پیدا کنید!

 فلزیاب لورنز Deepmax – X5 و Deepmax – X6 آشکارساز سری سری حرفه ای برای شناسایی سکه های تک، مخفیگاه های مخفی، و گنجینه های پنهان طلا و نقره در عمق باور نکردنی استفاده می شود .

 • آشکارسازهای جستجوی عمیق لورنز آسان برای استفاده هستند. پس از تنظیم چند کنترل به تنظیمات توصیه شده کارخانه، پس از آن فقط دکمه تعادل زمین را با سیکل جستجو در هوا فشار دهید. پس از به دست آوردن تعادل زمین مناسب، سطح آستانه را تنظیم کرده و اسکن را آغاز کنید.

آشکارساز سری سری لورنکس X عملا تمام انواع مواد معدنی زمین را نادیده می گیرد.

 • هر دو آشکارساز القایی لورنز پالس قادر به شناسایی سکه، طلا، نقره، برنج، برنز و اهداف بزرگتر به عمق افراطی است. آشکارسازهای فلزی Lorenz (عمیق) نوع انتقال متناوب پالس هستند. این سیگنال  فلزیاب Deepmax تقویت شده و موجب رانندگی سیگنال تشخیص در عمق خاک می شود! یک سیستم دقیق اندازه گیری رسانایی دقیق کمک می کند تا شناسایی نوع فلز یافت شود. با لورنز، گنجینه عمیق اکنون می تواند فراتر از عمق آشکارسازهای فلزی استاندارد پیدا شود! Deepmax – X6 نیز با یک ورودی داده ۳D ساخته شده است و ماژول GPS اضافی با رسانه های ذخیره سازی USB برای بسته نهایی گنج شکار!
 • اطلاعات بیشتر در مورد عملیات را ببینید.
فلزیاب Deepmax

فلزیاب Deepmax

فلزیاب Deepmax

فلزیاب Deepmax

 

Lorenz Deepmax X5 / X6 مبتنی بر nonmotion است؛ پالس GBS (پالس سیستم متعادل کننده زمین).

 • پالس های مغناطیسی کوتاه و فشرده با استفاده از یک کوئیل جستجو می شوند.
 • این پالس های مغناطیسی، به عنوان مثال، در جریان مواد مانند اشیاء فلزی، جریان های گردابی ایجاد می کنند.
 • این جریان های گردابی در یک شیء فلزی نگهداری می شوند و پس از آن که پالس مغناطیسی که توسط کویل جستجو خاموش می شود، از بین می رود.
 • به همین دلیل است که می توان آن جریان های پیچشی را در فاز دریافت فاز با استفاده از همان کویل جستجو که در حال حاضر به عنوان یک سیم پیچ دریافت می شود شناسایی می کند.
 • یک مدار الکترونیکی برای شناسایی این تغییرات ولتاژ کوچک لازم است و این سیگنال خاص را از دخالت نیز دریافت می کند.
 • سیگنال باید تقویت شود تا یک اسیلاتور کنترل شده با ولتاژ (VCO) رانده شود، که سیگنال قابل شنیدن را با هدفون یا بلندگو ساخته شده در هنگام متال در نزدیکی میدان کویل منتشر می کند

 

جریان های جریده در یک شیء فلزی با استفاده از یک میدان اولیه پالس تولید می شوند، بسته به نوع هدایت فلز جسم، به طور متفاوتی می افتد.

 • مدار طبقه بندی به این ترتیب باعث می شود تا زمانیکه یک نمایشگر تاخیری را برای جریانهای پیچشی دریافت شده در طول یک دوره معین دریافت کند.علاوه بر این نشانگر سیاه و سفید و غیر آهنی برای هر فلزی کشف شده در هنگام استفاده از دو سیم پیچ D در حال کار است. این اطلاعات بیشتر در مورد نوع احتمالی فلز و همچنین صدای پخش شده ارائه می دهد که باعث می شود که مکان دقیق و اندازه ی جسم فلزی متوقف شود.

اصل GBS پالس مزیت استفاده از کویل قطر بزرگ و قدرت انتقال بالا را دارد.

 • این امر مخصوصا در هنگام جستجو در عمق ضروری است. کانال های کابل کشی دارای اندازه های مختلف و شکل می توانند بدون هیچ گونه تنظیمات به Lorenz Deppmax-X5 / X6 متصل شوند.

 

مدار انطباق خاصی به آشکارساز اضافه شده است که به صورت اتوماتیک با سیستم های مختلف کویل سازگار است.

 • این قابلیت های عمق عمیق را با هر سیم پیچ متصل می کند. هنگام بزرگ شدن قطر کویل جستجو حساسیت به اشیای بزرگتر نیز افزایش می یابد. در عین حال اشیای کوچکتر نیز کمتر حساس خواهند بود. این در هنگام قرار دادن اشیای بزرگ در هنگام نادیده گرفتن بیت های کوچک، بسیار مناسب است. کویل های بزرگ دارای دامنه تشخیص بسیار بالا هستند. حتی در خاک های دشوار که اکسید آهن مغناطیسی وجود دارد، لورنز Deepmax – X5 / X6 قابلیت های عمق عمیق را برای اشیاء فلزی غیر آهنی و غیر آهنی در هنگام استفاده از سیستم متعادل کننده زمین ارائه می دهد. دیگر سیستم ها اغلب از اثرات زمین که ریزش عمق زمین را کاهش می دهند رنج می برند.

 

لورنز Deepmax – X5 / X6 قادر خواهد بود که اشیا را در تقریبا همان عمق یا در اکثر انواع زمین یا “در آزمایشات هوا” قرار دهد.

 • حساسیت بالا لورنز Deepmax – X5 / X6 به اشیاء فلزی غیر آهنی مانند طلا، نقره و مس و همچنین تحلیل جدید هدف، این دستگاه را به عنوان یک دستگاه فوق العاده برای بسیاری از اهداف مختلف مختلف قرار می دهد.
 • Lorenz Deepmax – X5 / X6 برای ارائه تعدادی از ویژگی های از جمله حساسیت بالا و ثبات همراه با عملیات آسان توسعه داده شد.
 • بنابراین مقدار کنترل ها کاهش یافت و کالیبراسیون آشکارساز به تنظیمات کارخانه ما نیز برای تضمین بهترین نتایج در این زمینه ساخته شد.

 

 

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *