فلزیاب گلد اسکن مدل TC-1018

فلزیاب گلد اسکن مدل TC-1018

درباره این فلزیاب 
هدف ما نشان دادن اطلاعات دقیق محصول است. تولید کنندگان، تامین کنندگان و دیگران آنچه را که اینجا می بینید را ارائه می دهند و ما آنرا تایید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینید
جدیدترین آشکارساز فلز مقرون به صرفه از Treasure Cove. کیت آشکارساز فلزی TC-1018 Fast Action Sand و Surf یک راه عالی برای راه اندازی یک سرگرمی جدید، شکار گنج است. تازه کار دوستانه چون آسان است برای کار.

 

فلزیاب گلد اسکن

جستجوی کویل ۷٫۵ اینچ WATERPROOF می تواند یک ربع ایالات متحده را در عمق تا ۸ اینچ در حالت ALL METAL شناسایی کند. این که آیا شما کوچک و یا بلند، شفت قابل تنظیم طول برای راحتی شما تنظیم می شود. این از ۲۳ اینچ تا ۳۴٫۵ اینچ گسترش مییابد. آشکارساز فلزی Fast Action TC-1018 دارای ۳ حالت کارکرد: ALL METAL، DISC و PINPOINT. تبعیض حرکت می تواند بین فلزات گرانبها و فلزات ناخواسته بین آنها تفاوت داشته باشد. نمایشگر آنالوگ آسان برای درک است.

بازخورد صوتی از طریق بلندگوی یا شما می توانید از هدفون های موجود یا گوش های خود استفاده کنید. همراه با کیف حمل می شود و برای حمل آسان می تواند برداشته شود. وزن سبک – فقط وزن ۱٫۵ لیتر است. بر روی (۲) باتری ۹ ولت کار می کند (شامل نمی شود). شامل بیل، کیف حمل و هدفون.

حالت دیسکریزی
استفاده از حالت تبعیض به اپراتور می گوید ترکیب فلز دقیق یک شی. این باعث صرفه جویی در تلاش و سرخوردگی می شود که فقط برای کشف کردن آن چیزی که شما دنبال آن هستید هستید.
ALL METAL MODE
این ویژگی برای شکارچی گنج است که می خواهد برای هر نوع فلز متخلخل نگاه کند. یکی از دلایلی که علاقهمندان به گنجینه های سرگرمی را به خود مشغول می گذارد، این ویژگی را به TC-1018 نشان می دهد تا پس از هر شیء فلزی در مسیر آن، حرکت کند. این راه ایده آل برای آسان کردن کشف شما است.

 

فلزیاب گلد اسکن

فلزیاب گلد اسکن

COAT جستجوگر WATERPROOF
حتی با آب کم عمق با TC-1018 شکار گنج را انجام دهید. در صورت نیاز، آن ۷٫۵ اینچی سقفی ضد آب حتی می تواند در آب غوطه ور شود، به طوری که گزینه های شکار گنجینه تقریبا نامحدود حتی در شرایط آب و هوایی امکان پذیر است.
کیت کامل با لوازم جانبی
همراه با هدست، کیسه حمل دوام، و ماله (بیل).

ضمانت دهندگان ۱۰ ساله
Treasure Cove در کیفیت آشکارسازهای فلزی ما بسیار مطمئن است که ما ارائه دهندگان صنعت ۱۰ ساله ضمانت نامه در مورد سریع تردید شن و ماسه گشت و گذار TC-1018. استفاده از محصول خود را با اعتماد به نفس دانستن اینکه خرید شما محافظت می شود.
هشدار:

ایالت کالیفرنیا PROP 65: این محصول می تواند شما را به مواد شیمیایی شناخته شده در ایالت کالیفرنیا تبدیل کند تا موجب سرطان و آسیب های تولیدی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به www.p65warnings.ca.gov

فلزیاب گلد اسکن

فلزیاب گلد اسکن

مشخصات فنی
نام تجاری
گنجینه کویر
مدل
TC-1018
شماره بخش تولید کننده
TC-1018
رنگ
سبز

 

فروش فلزیاب  گلد اسکن مدل TC-1018

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *