فلزیاب تصویری Tero Vido 3D

فلزیاب تصویری Tero Vido 3D همراه با نرم افزار اختصاصی ۳D خود، از پیش نصب شده روی Tablet PC قابل استفاده است. هدف از نرم افزار، بهره برداری از سنسور، اندازه گیری و ضبط اندازه گیری است. این نرم افزار به کاربر کمک می کند تا روش های آسان و سریع را برای تفسیر داده های ۲D و ۳D از اندازه گیری استفاده کند. برای این، Tero Vido® ۳D-Software طیف گسترده ای از ویژگی های مفید مانند فیلتر کردن، طرح های رنگی، موقعیت GPS، اندازه گیری عمق، تبعیض و بسیاری دیگر را ارائه می دهد.

 

فلزیاب تصویری Tero Vido 3D

رابط کاربری چند زبان از نرم افزار اختصاصی در حال حاضر به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، عربی، ترکی، اسپانیایی، یونانی، رومانیایی و بلغاری. زبانهای بیشتری به زودی عرضه می شوند.

اتوماتیک و رایگان به روز رسانی نرم افزار ها حاوی، علاوه بر بهبود این نرم افزار همچنین زبان بیشتر است. دانلود از هفتم الکترونیکی آخرین نسخه از نرم افزار موجود است

سیستم Tero Vido® Construction Series 3D بسیار ساده ساخته شده و می تواند توسط هر کسی پس از یک دوره آموزشی کوتاه استفاده شود. این شامل اسکنر سبک وزن و یک کامپیوتر قابل حمل (قرص) است. هیچ کابل یا باتری های سنگین کار با دستگاه را مختل نمی کند.

کاربر با استفاده از سنسور زمین را اسکن می کند و نتایج اسکن در زمان واقعی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر نمایش داده می شود . بلافاصله پس از تکمیل فرایند اندازه گیری نتایج را می توان در نرم افزار تجزیه و تحلیل کرد . داده ها بر روی کامپیوتر ذخیره می شوند و می توانند در صورت لزوم بازیابی شوند. ظرفیت ذخیره سازی و همچنین اندازه میدان میدان تقریبا نامحدود است.

گرافیک با وضوح بالا ، یکی از بهترین و دقیق ترین قطعنامه در بازار، همراه با گزینه های بسیاری برای تنظیم در نرم افزار تسهیل در تشخیص سریع از فلز یا از درجه اعتبار ساقط، و تعیین عمق و اندازه آن .

سیستم ارائه نتایج قابل تکرار و یک اسکن کنترل نتیجه اندازه گیری را تایید می کند.

شما همچنین می توانید برای تبادل فلزات Tero Vido @ 3D Sotware را استفاده کنید و اگر پیدا کنید از فلزات فرومغناطیسی یا فلزات غیر فرومغناطیسی استفاده کنید.

Tero Vido 3D System یک دستگاه همه منظوره است و می تواند در هر شرایط زمین، شنی، سنگی یا لعابی استفاده شود.

ناهنجاری های فلزی کوچک در زمینه های بسیار معدنی می تواند با نرم افزار فیلتر شود .

 

فلزیاب تصویری Tero Vido 3D
فلزیاب تصویری Tero Vido 3D

T he Tero Vido 3D System یک دستگاه اندازه گیری سه بعدی برای تشخیص و محل دقیق ناهنجاری های زمین است. این بر اساس تکنولوژی تازه توسعه یافته و اندازه گیری شده از Tero Vido UG، آلمان است. کل دستگاه در آلمان توسعه داده شده و ساخته شده است. این آشکارساز به شما کمک می کند تا انواع فلزات را کشف و تبعیض نمائید. این نرم افزار شامل موارد زیر است: فلزات مغناطیسی مثل آهن یا فولاد یا فلزات غیر مغناطیسی مانند طلا، نقره و مس. علاوه بر این، سیستم Tero Vido برای شناسایی و کشف حفره های زیرزمینی مانند پناهگاه ها، گورها، تونل ها و یا سایر اتاق ها مناسب است.

یکی از چیزهایی که باعث می شود سیستم Tero Vido کاملا خاص باشد، علاوه بر مکان دقیق، نفوذ عمیق زمین است. بسته به اندازه ابعاد، عمق قابل توجهی تا ۱۸ متر می تواند باشد.رابط کاربری چند زبانه نرم افزار اختصاصی در حال حاضر در دسترس انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، عربی، ترکی، اسپانیایی، یونانی، رومانیایی و بلغاری است. زبانهای بیشتری به زودی عرضه می شوند. به روز رسانی های نرم افزاری اتوماتیک و رایگان علاوه بر بهبود نرم افزارها و نیز زبان های جدیدتر.

Tero Vido 3D System ساخته شده بسیار ساده است و می تواند توسط هر کسی پس از یک دوره آموزشی کوتاه استفاده شود. این شامل اسکنر غیرقابل مشاهده و سبک وزن و یک کامپیوتر قابل حمل (قرص) است. هیچ کابل یا باتری های سنگین کار با دستگاه را مختل نمی کند.

کاربر با استفاده از سنسور زمین را اسکن می کند و نتایج اسکن در زمان واقعی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر نمایش داده می شود. بلافاصله پس از تکمیل فرایند اندازه گیری نتایج را می توان در نرم افزار تجزیه و تحلیل کرد. داده ها بر روی کامپیوتر ذخیره می شوند و می توانند در صورت لزوم بازیابی شوند. ظرفیت ذخیره سازی و همچنین اندازه میدان میدان تقریبا نامحدود است.

گرافیک با وضوح بالا، یکی از بهترین و دقیق تر قطعنامه در بازار، همراه با گزینه های بسیاری برای تنظیم در نرم افزار، تشخیص سریع فلزی یا خالی را تسهیل می کند و عمق و اندازه آن را تعیین می کند. سیستم ارائه نتایج قابل تکرار و یک اسکن کنترل نتیجه اندازه گیری را تایید می کند. شما همچنین می توانید سیستم Tero Vido 3D را برای تبعیض فلز استفاده کنید و ببینید اگر شما از فلزات فرومغناطیسی یا فلزات گرانبها غیر فرومغناطیسی پیدا کنید. Tero Vido 3D Systems یک دستگاه همه منظوره است و می توان آن را در هر شرایط زمینی مانند شنی، سنگی یا لعابی استفاده کرد. ناهنجاری های فلزی کوچک در زمینه های بسیار معدنی می تواند با نرم افزار فیلتر شود.

فلزیاب تصویری Tero Vido 3D

فلزیاب تصویری Tero Vido 3D

ویژگی های نرم افزار Tero Vido® ۳D

 • تنها نرم افزاری است که رابط کاربری را به سنسورهای TeroVido ارائه می دهد
 • تنظیم آسان پارامترهای ضبط اسکن
 • استفاده ساده از طریق GUI بصری (رابط کاربری گرافیکی)
 • GUI در زبان های مختلف موجود است
 • داده های ثبت شده به صورت تصویر ۲ بعدی و ۳D نمایش داده می شود که می تواند باشد

برای تفسیر آسان داده ها چرخش داده شده و تغییر یافته است

 • ضبط خودکار اطلاعات سنسور
 • تعادل زمین اتوماتیک برای جلوگیری از اشتباهات اندازه گیری
 • انواع طرح های رنگی برای تجسم داده
 • امکان ذخیره و بارگذاری داده های ضبط شده برای مرجع آینده

یا برای ارسال به صورت ایمیل برای تجزیه و تحلیل

 • مدیریت آسان داده های ثبت شده
 • پیوند اختیاری داده های اندازه گیری با GPS برای مکان بر اساس GPS

نقشه هایی مانند نقشه های گوگل برای موقعیت یابی آسان تر از زمینه های جستجو

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *