درباره شرکت

سایت گلد اسکن وان در یک نگاه

سایت گلد اسکن وان بزرگترین اراده کننه فلزیاب های گلد اسکن در ایران می باشد.

شاید به جرات بتوان بیان کرد  فلزیاب گلد اسکن درسایت گلد اسکن وان در نوع خود واقعا بی نظیر است گلد اسکن فلزیاب های تصویری مدل های بالای 2018 گلد اسکن دارای سنسور های حساس تر و با دقت و عملکر بسیار بالاتری وارد بازار شده اند که همین نکته می تواند نقطه عطفی برای ترجیح این محصول نسبت به سایر فلزیاب های موجود در بازار شود. محصولات گلد اسکن دارای وزن بسیار سبکی هستند و با قسمت بسیار مناسبی درسایت گلد اسکن وان می توانید خرید نماید.

سایت اسکن وان از سال 95 در ایران شروع به کار کرده است و با ارائه خدمات حرفه ای در زمینه گنج یاب های گلد اسکن در ایران مشغول می باشد.

واردات محصولات این سایت مستقیما از کشور های اروپایی می باشد و دارای بالاترین کیفیت لازم هستند.

این محصولات هر کدام دارای حداقل 2 سال ضمانت بوده و می توانید یک محصول فوق حرفه ای را با آسودگی خاطر از سایت گلد اسکن وان تهیه نماید. گلد اسکن وان جدید ترین مدل های فلزیاب را با کیفیت و ضمانت ارائه می کند که در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید با کارشناسان متخصص که در استخدام شرکت هستند تماس گرفته و در این زمینه مشورت بفرماید. از برند های معروف دیگری که در سایت ما به فروش می رسد می توان مین لب و تروویدو و چند برند دیگر نام برد. لازم به ذکر است که سایت گلد اسکن وان خدمت جدیدی درزمینه رد یاب به نام دپارتمان تعمیرات تخصصی طلایاب را نیز دردست راه اندازی دارد که در این بخش شما به راحتی می توانید فلزیاب های قدیمی خود را تعمیر کرده و با کمترین هزینه فلزیاب قبلی خود را تعمیر کنید. البته تعمیر فلزیاب های گلد اسکن قدیمی همیشه جواب گو نیست و ممکن است به درستی گنج یاب های گلد اسکن نو نشوند. زیرا برخی از سنسور های فلزیابها به مرور زمان کارایی خود را از دست می دهند و حتی با تعمیر آن نیز به حالت اولیه باز نمی گردند. تیم فنی سایت گلد اسکن وان به صورت شبانه روز در تلاش می باشد تا بهترین خدمات در زمینه خرید و یا فروش و حتی تعمیرات فلزیاب ها را در ایران عزیز به هم میهنان گرمی ارائه کند. وزن گلد اسکنفلزیاب بعضی از گنج یاب های گلد اسکن به عنوان پرهای سبک هستند، در حالی که دیگران مانند آجر ساخته شده اند و می توانند بسیار سنگین باشند.

اگر مشکلات آرنج یا شانه یا بیماری دیگری که فعالیت بدنی را محدود می کند، توصیه می شود که یک طلا یاب گلد اسکن سبک تر دریافت کنید. فیشر و تسورو معتقدند که سبک ترین در صنعت است. دستگاه های نیمه و سطح بالا مثل AT Pro بسیار کمی سخت تر هستند اما هنوز یک هیول نیستند. با توجه به اولین ماشین خود، توجه دقیقی به میزان وزن آن داشته باشید، به خصوص اگر شکار چند ساعتی را در یک زمان انجام دهید. هنگامی که انتخاب های خود را به دو یا سه ردیاب گلد اسکن محدود کرده اید، آنها را در عمل در YouTube تماشا کنید. چیزی شبیه دیدن آنها و شنیدن صاحبان صحبت در مورد آنها وجود دارد به ما یک ایده عالی ای که ماشین شبیه است و چگونه کار می کند وجود دارد.