انتخاب برترین فلزیاب های ۲۰۱۹ برای آزمایش

انتخاب برترین فلزیاب های ۲۰۱۹ برای آزمایش

 

در تصمیم گیری که آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب برای آزمایش، ما تحقیق آنلاین انجام دادیم و متوجه شدیم که مردم معمولا از آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب استفاده می کنند. به طور خاص، ما از طریق subreddits تشخیص فلزات را کشف کردیم تا ببینیم چه افرادی با آن روبرو هستند، مقالات را بخوانیم تا از متخصصان با تجربه تر مانند مایکل و دانیل برنزویگ یاد بگیرند و همچنین از دیگر سایت های بررسی واقعی “تست” استفاده کنند .

ما متوجه شدیم که استفاده های برتر برای آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب سلاح های شلیک، شکارهای واقعی و آگهی استخراج طلا است که ما در زیر توضیح خواهیم داد. ما همچنین متوجه شدیم افرادی که در معرض دید عموم قرار دارند، سواحل و آب هستند.بنابراین ما به دنبال آشکارسازهای فلزی هستیم که در این مناطق تخصص دارند.

نگه داشتن این اطلاعات در ذهن، ما پس از آن به رفت Amazon.com و دیگر خرده فروشان آنلاین، مانند Walmart.com و Homedepot.com ، در جهت پیدا کردن که مدل های فلزی نه تنها معیارهای فوق، اما همچنین مثبت توسط مصرف کنندگان، بررسی شد. البته، هر بررسی بیشتر فلزیاب، اطلاعات قابل اطمینان تر خواهد بود. به همین دلیل ما فقط آن دسته از آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب را آزمایش کردیم که تعدادی زیادی از بررسی ها و رتبه بندی مثبت مشتری را داشتند.

هنگامی که هفت شناسه فلز ما وارد شدیم، ما برای شروع تست دست ما به سمت ساحل رفتیم. بر اساس تحقیق ما در مورد آنچه که مصرف کنندگان بیشتر علاقه مند و نگران هستند، ما آزمون های خود را مطابق با آن انجام دادیم. ما تمام هفت شناسه فلزی را در پنج آزمایش تست کردیم: یک تست تشخیص عمومی، تست تشخیص، یک آزمایش عمیق، یک آزمایش زیر آب و یک آزمایش ارگونومی.

انتخاب برترین فلزیاب های ۲۰۱۹ را مقایسه کنید

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

آشکارساز فلزی مورد استفاده برای چیست؟

تیراندازی سکه:  شایع ترین فعالیت های آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب برای جستجوی سکه و یا «سکه تیراندازی» استفاده می شود.اغلب ذکر شده است که تیراندازی سکه، در حالی که سرگرم کننده به خودی خود، نیز برای شناسه فلز خود را ظرف چند ماه پس از تشخیص پرداخت. اگر به مکان های محبوب، مانند ساحل بروید، مطمئن شوید که چهارچوب، نیکل، دیو و حتی یک سکه دلار را پیدا کنید. از سوی دیگر، شما همچنین می توانید جستجو برای سکه ارزشمند تر و تمیز. اگر می خواهید این کار را انجام دهید، توصیه می شود عکسبرداری سکه ها را در مکان های کم ماندن مشاهده کنید.

شکار Relic: شکار  ریشوی یا جستجو برای گنجینه های عصر قبلی، فعالیت دیگری است که می توانید با آشکارساز فلز خود انجام دهید. نه تنها آثار ارزشمند می تواند عتیقه ارزشمند باشد، بلکه آنها نیز جالب هستند که بینش های گذشته را ارائه می دهند. هنگام جستجو برای یک اثر، شما باید نوع زمین را که در آن جستجو می کنید، در نظر بگیرید. اغلب اوقات شما در مناطقی به شدت مینرالیزه جستجو می کنید و بنابراین شما می خواهید یک آشکارساز باشد که می تواند مواد معدنی را در هنگام جستجو جستجو کند.

معدن طلای : بسیاری از مردم به دنبال یافتن فلزات با رؤیاهای یافتن یک سلاح بزرگ طلایی هستند. جستجو برای قطعات طلا و یا دانه های فلزی به نام استخراج طلا نامیده می شود. شور و شوق “عجله طلا” هنوز زنده است و برای برخی از مردم خوب است و اگر این مورد شما باشد، شما می خواهید یک آشکارساز است که به خصوص در زمینه یافتن طلا معتبر است.

به نظر می رسد که استخراج طلا سخت تر از همه نوع تشخیص است و آشکارسازهای با تجربه نشان می دهد که قبل از جستجو برای طلا، شما تیراندازی سکه را انجام می دهید. از آزمون های ما، دریافتیم که Garrett – Ace 250 بهترین در یافتن طلا بود، در حالی که شکارچی فضل – ردیاب IV ، شکارچی فضل – طلا جواهر و گنجینه Cove – TC-3020 همه برای دومین جایگاه نزدیک گره خورده است.

شکار ساحل و آب:  در حالی که تیراندازی سکه، شکار واقعی و جستجوی طلا محبوب ترین فعالیت ها برای detectorists است، ساحل و اقیانوس محبوب ترین مکان برای تشخیص است. البته دو حوضه اصلی در اینجا وجود دارد: شن و زیر آب.

البته، شما می توانید انتظار داشته باشید که ارزش های ارزشمندی را که توسط ساکنان ساحل پشت سر گذاشته شده اند، پیدا کنید، اما فراموش نکنید که در آب نیز چیزهایی وجود خواهد داشت. اگر شما در استفاده از آشکارساز خود در زیر آب قرار دارید، مطمئن شوید که کویل ضد آب است. ما اطمینان دادیم که تمام مدلهایی که مورد آزمایش قرار گرفتیم، به عنوان کولهای ضد آب تبلیغ شده بودند.

ویژگی های مهم در نظر گرفتن

کالیبراسیون:  اغلب شما از آشکارساز فلزی خود در خاک پر از مواد معدنی فلزی استفاده می کنید. هنگامی که این مورد است، شما می خواهید یک ویژگی کالیبراسیون خوب، همچنین به عنوان یک ویژگی متعادل کننده زمین، در سنجش فلز خود را می خواهم. چرا؟ ویژگی متعادل سازی زمین مسئول اندازه گیری مواد معدنی فلزی مختلف در خاک است و به نوبه خود پاک کردن هر گونه دخالت احتمالی از این. اگر قدرت سنجش کالیبراسیون روی آشکارساز فلزی شما کم باشد، ممکن است تداخل ناگواری از مواد معدنی در خاک ایجاد شود.

سه نوع مختلف از ویژگی های کالیبراسیون وجود دارد که هر یک از آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب ممکن است از جمله پیش تعیین شده، اتوماتیک یا دستی داشته باشند:

 • اگر آشکارساز خود دارای یک کالیبراسیون از پیش تعیین شده ، آن را به محدوده خاصی تنظیم شده است و تغییر نخواهد کرد.
 • آشکارسازهای خودکار کالیبراسیون به طور خودکار حسگرهای خود را به عنوان مواد معدنی در زمین را خواندند.
 • آشکارسازها با کالیبراسیون دستی اجازه می دهد تا کاربر را تنظیم خود تنظیم تنظیم تعادل خود را به عنوان آنها را انتخاب کنید.

کویل:  کویل کره صاف در انتهای آشکارساز است که شما در بالای زمین نگه دارید. این در بسیاری از سبک ها و اشکال مختلف، از جمله طرح دو-D، متمرکز و عنکبوتی است. هر نوع سیم پیچ در موارد خاص و مبارزه با دیگران فراتر رفته است، بنابراین مطمئن شوید که قبل از انتخاب کویل خود، از آنچه که با استفاده از آشکارساز خود استفاده می کنید فکر کنید.

دو کویل دارای محدوده وسیعی از پوشش هستند، اما نمی توانند اشیا را که بسیار عمیق به نظر می رسند، بخوانند. از طرف دیگر، کویل های کنترلی به اندازه یک محدوده خوب نیستند، اما اشیاء دفن شده را بهتر می خوانند. کویل عنکبوت بیشترین سازه ای از تمام شکل کویل است و می تواند در میان بوته ها و علف ها استفاده شود.

شاخص عمق: شاخص  عمق یک ویژگی نادر بر روی آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب است. با این حال، این ویژگی مفید است. این به شما اجازه می دهد تا بدانید که عمیقا باید حفاری کنید تا جسم خود را از زمین بکشید. به طور معمول، شاخص های عمق نشان می دهد که عمق جسم بر روی صفحه نمایش ال سی دی است، به شما طیف وسیعی از هر نقطه بین یک و دوازده اینچ می دهد.

تبعیض:  ویژگی تبعیض بر روی آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب مورد استفاده قرار می گیرد تا مشخص شود چه اشیائی را انجام می دهید و نمی خواهید آشکارساز خود را پیدا کنید. بیشتر آشکارسازها این ویژگی را دارند، اما گزینه های این حالت به شدت متفاوت خواهد بود.

انواع مختلف فلزات انواع مختلفی از پاسخ های مغناطیسی و ویژگی های تبعیض را بر روی آشکارسازها ایجاد می کنند و تنها می توانند پاسخ های مغناطیسی را که انتخاب می کنند، پیچیده کنند. این به شما این امکان را می دهد که فقط به دنبال فلزاتی که بعد از آن هستید را جستجو کنید، بلکه به شما اجازه می دهد که دیگر انواع فلزات زباله ای را که علاقه مند نیستید نادیده بگیرید.

حالت دقیق: حالت  دقیق یک گزینه است که در چند آشکارساز فلز یافت می شود. این مورد برای کمک به چسبیدن به شی که شناسایی می کنید استفاده می شود. در حالی که همه آشکارسازها به شما یک ایده خشن را می دهند که جایی برای یافتن آن وجود دارد، حالت دقیق به شما کمک می کند محل دقیق آن را تعیین کنید. سنسور در مرکز کویل قرار گرفته است، در حالی که دکمه برای فعال کردن حالت به طور معمول توسط دست است. هنگامی که شما می دانید یک جسم در اطراف وجود دارد، دکمه دقت را فشار دهید و شما باید قادر به دقیق قرار دادن شی است.

نوع رادار:  در حالی که بسیاری از آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب با یک رادار می توانند به زمین نفوذ کنند، کیفیت رادار می تواند متفاوت باشد. در واقع، کیفیت فن آوری راداری تاثیر زیادی بر کل هزینه دستگاه دارد، بنابراین اگر شما می خواهید تکنولوژی با تکنولوژی بالا در اینجا، انتظار می رود که دلار برای آشکارساز فلز خود را پرداخت کنید. رادار بهتر می تواند تراکم و اندازه جسم دفن را با دقت بخواند، بنابراین اگر این موضوع مربوط به شما باشد، مطمئن شوید یک آشکارساز با یک رادار با کیفیت بالا دریافت کنید.

حساسیت سنج:  ویژگی حساسیت بر روی یک آشکارساز فلزی به دو دلیل متفاوت استفاده می شود. اول، آن را برای پیدا کردن اشیاء از اندازه های مختلف استفاده می شود. هنگامی که حساسیت به بالا تنظیم می شود، شما قادر خواهید بود وسایل فلزی کوچکتر را پیدا کنید، در حالی که وقتی که کم است، می توانید موارد بزرگتر را پیدا کنید. دوم، ویژگی حساسیت برای پیدا کردن اشیائی که در عمق مختلف زندگی می کنند، استفاده می شود. تنظیم حساسیت به بالا به شما امکان می دهد که اشیا را به سمت بالای زمین پیدا کنید، در حالی که تنظیم آن به پایین، شما را قادر می سازد تا اشیایی را پیدا کنید که عمیق تر دفن شده اند. در حالی که تقریبا تمام آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب دارای حساسیت قابل تنظیم هستند، محدوده حساسیت هر آشکارساز متفاوت خواهد بود.

چگونه آزمایش کردیم

مکان محبوب ترین برای تشخیص فلز ساحل است، بنابراین این جایی است که ما هفت فینالیست را مورد آزمایش قرار دادیم. در ساحل، همه ی هفت شناسه ی فلز را از طریق پنج آزمایش قرار داده ایم. اول، ما یک تست تشخیص عمومی را راه اندازی کردیم که در آن ما برای آثار، سکه ها و طلا جستجو کردیم که در شن و ماسه پراکنده شدیم. دوم، آزمایش مشابهی را انجام دادیم که در آن ما سطل زباله های فلزی را در اطراف موارد تست ما پراکنده کردیم تا ببینیم آیا این سطل زباله ها آشکارساز را اشتباه می گیرند یا خیر.

سوم، ما یک آزمایش عمیق انجام دادیم که در آن سکه ها، حوادث و طلا را چندین کره عمیق به خاک سپرده و سپس آزمایش کردیم که چگونه آشکارسازان آنها را حس می کنند. چهارم، ما هر آشکارساز را به آزمایش زیر آب فرستادیم که در آن ما آزمایش کردیم که چگونه آشکارسازها سکه ها، آثار و طلا را چندین اینچ غرق کردند. در نهایت، در حالی که انجام تمام آزمایشات فوق، ما همچنین نگاه ارگونومیک و احساس هر یک از آشکارساز فلز را در نظر گرفت.

آزمون تشخیص پایه

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

برای آزمایش عمومی تشخیص، ما ۱۲ اشیاء مختلف را در بالای ماسه پراکنده کردیم، چندین پا از یکدیگر جدا شده بودند. در اینجا، ما می خواستیم توانایی هر detector را برای یافتن انواع فلزات آزمایش کنیم. بنابراین، ما از سکه های مختلف، آثار و طلا استفاده کردیم. در مجموع، ما یک حلقه زرد طلایی، دو حلقه سفید طلائی، یک حلقه نقره ای دستبند، یک زیورآلات دستبند نقره ای نقره ای، یک کیف پول نقره ای نقره ای، سه عدد سکه نقره ای و سه چهارم استفاده کردیم.

هنگامی که اشیاء در شن قرار داشتند، ما هر یك آشکارساز را با پیاده روی به طور پیوسته به جلو، آزمایش می كردیم و سپس هر یك را به عقب و جلو سوق می دادیم. ما می خواستیم این تست به دست آوردن نتایج واقع بینانه، بنابراین ما بیش از هر جسم متوقف شد. در عوض، ما به سادگی هر یک بار گذشت، آزمایش اگر آشکارساز ما را به حضور خود ما هشدار داد.

تمام فینالیست ها نتایج خوبی برای این آزمون داشتند و چند نفر از آنها نتایج خوبی داشتند. گرت – آس ۲۵۰ و فضل شکارچی – ردیاب IV هر کاملا واقع ۱۲ از ۱۲ اشیاء. زمین EFX – MC1 جوانان بدترین نمایش را نشان داد، اما هنوز موفق به قرار دادن نه از ۱۲ اشیاء.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

آزمون تبعیض

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

بعدا، ما می خواستیم توانایی تبعیض هر یک از آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب را آزمایش کنیم – یعنی ما می خواستیم تست کنیم که هر آشکارساز می تواند فیلتر زباله های فلزی را در حالی که بتواند سکه ها، آثار و طلا را پیدا کند.

برای آزمایشی تبعیض، ما از تست تشخیص عمومی بالا استفاده کردیم، اما ابتدا ناخن ها را پراکنده کردیم و ممکن است نوشابه بتواند زبانه ها را در سراسر منطقه بکشاند. ما این اقلام سطل زباله را انتخاب کردیم زیرا به نظر می رسد شایع ترین آنها برای آشفتگی آشنا هستند. ما این اشیاء سطل زباله را در کنار چندین سکه، آثار و طلا و در فضاهای بین آنها قرار دادیم.

ما می خواستیم تعیین کنیم که آیا هر آشکارساز قادر بود دقیقا سکه ها، حوادث و طلا را پیدا کند حتی زمانی که سطل زباله های فلزی کنار آنها بود. علاوه بر این، ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که آشکارسازها به طور غلط انتخاب یک آیتم زباله را به عهده نمی گیرند، مثل اینکه این یکی از سکه ها، آثار یا طلا بود. همانطور که ما با تست تشخیص عمومی انجام دادیم، برای این آزمون ما به سادگی به جلو حرکت کردیم و هر آشکارساز را به عقب و جلو حرکت دادیم.

تمام آشکارسازهایی که ما آزمایش کردیم دارای ویژگی تبعیض قابل تنظیم بود که ما طبق دستورالعمل مربوطه آنها را تنظیم می کنیم. شاید ناگفته نماند، نتایج این آزمایش بسیار مشابه تست تشخیص عمومی بود. گرت – آس ۲۵۰ حال به بالاترین نمره، شکست برای پیدا کردن فقط یک شی. Ground EFX – MC1 Youth دارای کمترین نمره بود، نتوانست چندین شیء را پیدا کند و در واقع به اشتباه هشدار ما را از یک مورد سطل زباله.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

آزمون عمق

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

برای آزمایش عمق ما می خواستیم تست کنیم که دقیقا چه مقدار آشکارساز می تواند سکه ها، آثار و طلا را که در زیر شن و ماسه از چهار تا شش اینچ عمیق به خاک سپرده شد، شناسایی کند. ما این محدوده را انتخاب کردیم از آنجایی که یاد گرفتیم که در شرایط عادی شما می توانید انتظار داشته باشید آشکارساز خود را به خواندن اشیا با سازگاری تا شش اینچ زیرزمینی.

در اینجا ما شش حفره، هر یک را بین چهار و شش اینچ کشیدیم. سپس، شش مورد زیر را به خاک سپرده ایم: یک حلقه زرد و طلای، یک حلقه سفید طلایی، یک حلقه دستبند نقره، یک سکه نقره ای کمربند نقره، سکه یک دلار و یک چهارم. سپس هر کدام از سوراخ ها را به بالا با ماسه پر کردیم. هنگامی که تمام اقلام دفن شد، ما با هر یک از آشکارسازها منطقه را اسکن کردیم، درست همانطور که در دو آزمایش اول انجام دادیم: پیاده روی به طور پیوسته جلو، آشکارساز را به عقب و جلو

باز هم نتایج بسیار مشابه دو تست اول بود، بنابراین ما می دانستیم که یک الگوی تشکیل شده است. گرت – آس ۲۵۰ وفضل شکارچی – ردیاب IV هر دست یک نمره کامل، هر آشکارساز محل تمام شش تن از موارد است که ما خاک سپرده شد. در همین حال، زمین EFX – MC1 جوانان بدترین نمره را با سه شش امتیاز بدست آورد.

به طور کلی، ما متوجه شدیم که حلقه ها برای تشخیص دهنده ها بسیار سخت است، که حس می کند با توجه به اینکه آنها کوچک هستند چه هستند. همچنین، ما اشاره کردیم که Garrett – Ace 250 نه تنها بالاترین نمره را در اینجا بدست آورد بلکه این نیز بصری ترین بود. آن را به وضوح و با دقت بر روی صفحه نمایش LCD خود را عمق هر شی که آن واقع شده است.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

تست زیر آب

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

بعد، ما آزمایش کردیم که چگونه هر یک از آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب هنگام تلاش برای یافتن یک شی که در آب غوطه ور شده بود کار کرد. در اینجا سکه های مختلف، آثار و زیر آب طلا قرار داده شده است، هر کدام از هر ۴ تا ۱۲ اینچ عمیق در زیر آب فرو می رود. ما این محدوده را در تلاش برای تقلید آنچه که شما به طور معمول تجربه در حالی که تشخیص در آب کم عمق در ساحل را انتخاب کنید.

در کل ما شش فضای زیر آب قرار دادیم، همانهایی که ما در طول تست عمق استفاده کردیم: یک حلقه زرد و طلایی، یک حلقه سفید طلایی، یک حلقه دستبند نقره، یک حلقه نقره ای کمربند نقر، سکه یک دلار و یک چهارم. پس از آن هر یک از آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب را آزمایش کردیم و آنها را در زیر آب فرو برد و به طور مداوم بر روی هر یک از اجسام به جلو حرکت دادیم.

ما باید در اینجا توجه داشته باشیم که تمام هفت آشکارساز فلزی که ما مورد آزمایش قرار دادیم به عنوان کولهای ضد آب تبلیغ شده است و در واقع هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد. با این حال، شما باید توجه داشته باشید که برخی از مصرف کنندگان در هنگام آب در معرض سوء عملکرد قرار دارند. به طور مشخص، مصرف کنندگان شکایت کرده اند که هر دو شکارچیان فصاحت در این لیست، و همچنین BARSKA، زمانی که غوطه ور شدند، عملکرد نامناسب داشتند. ما این مشکل را با هیچ یک از واحدها نداشتیم.

یک بار دیگر، با توجه به آزمایشات بالا ما، Garrett – Ace 250 بهترین امتیاز را در آزمایش زیر آب داشت، و با دقت کامل تمام شش آیتم زیر آب را قرار داد. به طور شگفت انگیز، زمین EFX – MC1 Youth پایین ترین امتیاز را به دست نیاورده است. در عوض، Treasure Cove – TC-3020، Innovations Home New Home – Starter Kit و BARSKA – Winbest Pro Edition همه را برای بدترین امتیاز به حساب می آورند و چهار مورد از شش آیتم زیر آب را در بر می گیرند.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

آزمون ارگونومی

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

در حالی که ما با تست تشخیص عمومی، آزمون تشخیص، آزمایش عمق و آزمایش زیر آب مشغول بودیم، ما نیز یادداشت برداری بر ارگونومی هر یک از هفت شناسه فلزی را یاد گرفتیم. ما احساس و عملکرد هر detector در دست ما را در نظر گرفت، همراه با کیفیت صفحه نمایش برای هر واحد. در اینجا مشاهدات ما است:

اولا، ما متوجه شدیم که وقتی اجزاء مختلفی در یک آشکارساز به یکدیگر متصل می شوند، این یک فریم قوی تر از آنهایی است که با یکدیگر متصل شده اند. همچنین، جزء آشکارساز فلزی که روی ساعد شما قرار دارد، باید بزرگ و راحت باشد، زیرا ما متوجه شدیم که بیشتر وزن آشکارساز در این نقطه قرار دارد. آن آشکارسازهایی که دارای سینه اندام اندکی بودند، اغلب از بازو خارج می شدند و کنترل می شد.

دوم، ما متوجه شدیم که صفحه نمایش آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب در مجموعه ای از گزینه ها قرار می گیرد، برخی از آنها بهتر از دیگران هستند. به طور کلی، صفحه نمایش ال سی دی بیش از دکمه های قدیمی و طرح متر، ترجیح داده می شود، زیرا اطلاعات بیشتری را همراه با گزینه های بیشتر برای سفارشی سازی می دهد.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

بیشتر راحت: Garrett – Ace 250

پرده ضخیم و استراحت ساق پا و ساق پا، این را راحت ترین آشکارساز فلز می کند.

نگه داشتن اشاره گرهای فوق در ذهن ما، در طول آزمایش ما یافت که Garrett – Ace 250 دارای بهترین ارگونومی بود. پوشش ضخیم در سراسر آشکارساز، ساق پا ایمن با نوار تسمه و این واقعیت که بخش های مختلف شفت متصل با کلیک کردن با هم در شیارهای از پیش ساخته شده، این Garrett راحت ترین واحد ساخته شده است. این مدل همچنین دارای بهترین نمایش هر یک از آشکارسازها بود. صفحه نمایش LCD در این دستگاه بسیار آسان بود و بیشترین دکمه ها، گزینه ها و سفارشی سازی تمام دستگاه ها را داشت.

جالب اینجاست که گنجینه Cove-TC-3020 در اینجا جایگاه دوم را دارد، چرا که به طور کامل ساخته شده است و دارای نمایشگر LCD بسیار عالی است. ما BARSKA – Winbest Pro Edition را بدترین ارگونومی دانستیم. نه تنها ساحه ساعد در BARSKA بسیار کوچک و شلوغ بود، اما واحد خود را به دلیل حمایت از پیچ ضعیف خود را از هم جدا کرد.

بهترین کلی: Garrett – Ace 250

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

پس از پنج آزمایش فوق، پنج برنده برتر، برنده روشن شد: Garrett – Ace 250 . واقعا جای تعجب نیست که این آشکارساز همچنین انتخاب مناسب برای سایر سایت های بازرسی مانند Top Ten Review است. این آشکارساز فلزی در بالای نمودارهای ما برای تمام پنج آزمون ما بود. در واقع، برای پنج مورد از شش آزمون، نمره کامل دریافت شد.

قابلیت تعادل زمین اتوماتیک Garrett عالی کار کرده است، خود را کاملا به محتوای مواد معدنی تنظیم شده است. این هر سکه، آثار و قطعه طلا را یافت – در شن و ماسه، زیر آب و حتی چند اینچ عمیق به خاک سپرده شد. در حین آزمون آزمایشی تنها یک مورد از دست رفته است، بنابراین می توان گفت که این آشکارساز فلزی بهترین گزینه برای پیدا کردن این گنجینه ها است.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

بهترین انتخاب: Garrett – Ace 250

Garrett – Ace 250 در سمت گران قیمت است، اما با ویژگی های بسته بندی شده است و از هر واحد دیگری که مورد آزمایش قرار گرفت، بهتر عمل کرد.

تا آنجا که ارگونومی در این واحد می رود، ما نمی توانیم در مورد آن چیزهای مثبت زیادی بگوئیم. این قطعا راحت تر از هر یک از آشکارسازهایی است که ما دستان خود را به دست آورده ایم. این مدل بسیار جامد و بسیار محکم ساخته شده است. فوم در دستگیره و بازو، همراه با نوار Strap در دستگیره، احساس بسیار امن را فراهم می کند.

صفحه نمایش ال سی دی نیز در کلاس خود قرار دارد. همراه با تبعیض استاندارد، ویژگی های حساسیت و جک هدفون، این دستگاه با ویژگی های دقیق (که در Innovation Home New Starter Kit نیز یافت می شود ) و بسیاری دیگر از حالت های پیش برنامه ریزی شده برای جستجوی انواع مختلف فلزات می آید. صفحه نمایش آسان برای خواندن و همچنین نشان می دهد عمق برآورد فلزی که می یابد. هیچ سنسور دیگری نمی تواند به این Garrett – Ace 250 در شرایط ارگونومی مقایسه کند.

تنها ناکامی این واحد قیمت نسبتا بالا است. در حالی که مدل های بسیار گران قیمت وجود دارد، این یکی بیشتر از هفت مورد آزمایش شده است.

کلاهبرداری کلیدی:

 • Garrett – Ace 250 قابل اطمینان ترین قابل شناسایی فلزی است که در مورد محل سکه، آثار و طلا است.
 • این قاب جامد، دسته های پلاستیکی و استراحت دست و پنجه نرم است و این آشکارساز فلز را راحت ترین مدل می کند.
 • صفحه LCD در بالای خط است، به طرز واضح طیف وسیعی از گزینه ها و داده ها را نمایش می دهد.
 • Garrett – Ace 250 دارای یک عمق متر، ویژگی دقت اشاره کردن و سایر ویژگی های دیگر است که از انواع مختلفی از حالت ها استفاده می کند.

دونده: شکارچی فضل – ردیاب IV

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

در مکان دوم، آشکارساز فلزی Bounty Hunter – Tracker IV است. در دو آزمایش ما، این آشکارساز فلزی در واقع با Garrett – Ace 250 برای جایگاه بالا گره خورده است. یعنی، در هر دو تست تشخیص عمومی و تست عمق، Bounty Hunter – Tracker IV هر مورد را پیدا کرد. در مورد تست تشخیص و آزمایش زیر آب، این آشکارساز فلزی فقط در پشت Garrett آمد. شاید به همین دلیل است که ردیاب IV نیز به عنوان یکی از بهترین آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب مبتکر در برخی از سایتهای بررسی دیگر رای داده شده است.

ما قطعا این واحد را به هر کسی که به دنبال یک دستگاه عالی و ارزان قیمت است توصیه می کنیم. مانند Garrett، ویژگی کالیبراسیون در این مدل اتوماتیک است و هیچ مشکلی در تنظیم خود به خاکی که ما در جستجوی آن نبودیم. Hunter Bounty شاید نام تجاری مورد اعتماد در کسب و کار است که در مورد آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب و این ردیاب IV انتخاب ما برای بهترین مدل خود، همه چیز در نظر گرفته شده است.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

دونده: شکارچی فضل – ردیاب IV

ردیاب IV یکی از بهترین ها است، زمانی که به جای گنجینه ها می آید، هر دو روی سطح و چندین اینچ عمیق را دفن می کنند.

اگر شما مشغول بحث در مورد گرفتن این مدل و یا Garrett – Ace 250، شما باید دو مورد مهم را در نظر بگیرید. از یک سو، قیمت Hunter-Trailer IV بسیار پایین تر از Garrett است: حدود ۵۰٪ ارزانتر است. از سوی دیگر، این شکارچی فریبنده – ردیاب IV با Garrett که در مورد ارگونومی می آید رقابت نیست.

ویژگی حساسیت، ویژگی تشخیص، جک هدفون، نشانگر هدف و سه وضعیت در این ردیاب IV بیش از اندازه به اندازه کافی برای تشخیص اکثر موارد است. با این حال، کمبود صفحه نمایش ال جی ارزشمند است. ما فکر می کنیم که انواع گزینه های اضافی که با یک صفحه نمایش ال سی دی عرضه می شوند، این Tracker IV را در آزمایشات زیرکاتر و تضمین های تبعیض آمیز کمک می کند.

اگر شما در تشخیص مکان هایی هستید که سطل زباله های فلزی وجود دارد که ممکن است در جستجو برای آیتم های زیر آب دخالت کند و شما می خواهید بهترین عملکرد مطلوب را در این شرایط داشته باشید، ممکن است بخواهید پول اضافی را صرف کنید و با Garrett بروید.

کلاهبرداری کلیدی:

 • شکارچی فریبنده – ردیاب IV نمره بالا ما را برای پیدا کردن فلزات، هر دو بر روی سطح و دفن کرد.
 • این دومین آزمایش در میان سطل زباله های فلزی و زیر آب بود که تنها توسط Garret از بین رفته بود.
 • با توجه به عملکرد خوب آن، برچسب قیمت برای ردیاب نسبتا کم است.
 • چهار حالت قابل تنظیم بر روی صفحه نمایش خود را به اندازه کافی برای هر گونه شکار گنج که شما ممکن است درگیر باشد.

انتخاب بودجه: Hunter Bounty – Gold Digger

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

اگر شما از نظر بودجه بیشتر هستید و هنوز هم به دنبال یک دستگاه فلزی عالی هستید، ما برای شما جواب دادیم: شکارچی فضول – طلایاب . Hunter Bounty در بازار آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب غالب است و با این نام تجاری شما مطمئن هستید که محصولی با کیفیت دریافت می کنید. در حالی که سایت های بررسی دیگر سایت Bounty Hunter – Tracker IV را به عنوان بودجه بالا انتخاب کرده اند، ما فکر می کنیم که Gold Digger شایستگی این افتخار را دارد، زیرا قیمت آن پایین تر از Tracker IV است و تقریبا مشابه آن نیز عمل می کند.

در آزمون تشخیص عمومی ما، Gold Digger تنها یک مورد را از دست داد. به همین ترتیب، در آزمایش عمیق و آزمایش زیر آب این آشکارساز تنها در یک آزمون فقط یک آیتم را تعیین کرد. بنابراین، این طلا دیگگر بسیار قابل اطمینان است، زمانی که به جای گنجینه ها – هر دو زمین و همچنین زیرزمینی و زیر آب.

مانند دو آشکارساز بالا، قابلیت کالیبراسیون طلا دیجرس اتوماتیک است و در صورت لزوم به خوبی تنظیم می شود. همچنین این آشکارساز همراه با یک جفت هدفون است که می تواند به جک متصل شود، اما ما باید توجه داشته باشیم که آنها در سمت کوچک هستند و کیفیت عالی نیست.

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

انتخاب بودجه: شکارچی فضل – طلا جواهر

در تمامی آزمایشات ما در رتبه بالا قرار می گیریم و با این حال داشتن یک برچسب قیمت بسیار پایین این آشکارساز را انتخاب می کنیم.

ما غافلگیر برای پیدا کردن که، به طور کلی، فضل شکارچی – جوینده طلا در جایگاه سوم در نتایج آزمایش ما آمد و در عین حال آن را به دومین ارزان ترین مدل از تمام هفت آشکارسازهای ما تست شده است. این فرمول کامل برای ساخت این مدل انتخاب بودجه ما است. ما اعتراف می کنیم که این آشکارساز به نظر نمی رسد (با تنها سطح قدرت، حذف سطل زباله و حساسیت روی صفحه نمایش) اما این کار می شود انجام می شود. هنگامی که تمام ویژگی ها به درستی تنظیم شده اند، این بخش بودجه گنجینه های با بهترین آنها را پیدا می کند.

کلاهبرداری کلیدی:

 • فضل شکارچی – جوینده طلا نمره کلی مقام سوم در پنج آزمایش های ما را دریافت کرده و قابل اعتماد می تواند پیدا کردن گنجینه در بسیاری از شرایط.
 • اگرچه آزمایشات ما فوق العاده بود، این آشکارساز فلزی در واقع دومین مدل ارزان ترین است که ما آزمایش کردیم.
 • سطح قدرت، حذف کننده سطل زباله و ویژگی های حساس سنج همگی با هم در Gold Digger کار می کنند و تنها این بود که با هدفون ها کار می کرد.

فینالیست های دیگر ما آزمایش می کنیم

انتخاب برترین فلزیاب های 2019

Treasure Cove – TC-3020

خور گنج – TC-3020 نمره تمام اطراف خوب در پنج آزمایش ما بود، و آن را با توجه به ارزش. هنگامی که ابتدا دستان خود را بر روی این دستگاه قرار دادیم، در مورد تعداد زیادی از گزینه ها و ویژگی های صفحه نمایش LCD هیجان زده شدیم. ما باید توجه داشته باشیم که این دومین نمایشگر تمام هفت مدل ما است، فقط پشت Garrett – Ace 250.

گزینه های روی صفحه LCD عبارتند از حساسیت متر، اندازه گیری تبعی، تنظیم کننده براق و تنظیم کننده فلزی. علاوه بر این، صفحه نمایش نیز یک متر نشان می دهد که چه نوع فلزی یافت شده (مانند طلا یا نقره) و حتی تلاش برای مشخص کردن آنچه در آن قرار دارد (مانند نیکل، سه ماهه یا سطل زباله). همچنین قابل توجه است که این آشکارساز فلزی با هدفون با کیفیت بالا به جک متصل شده است.

از آنجا که این آشکارساز با چنین طیف کاملی از گزینه ها و ویژگی های صفحه نمایش آمده است، ما کمی ناامید شدیم که در برخی از آزمایشات ما بیشتر نمره نگرفتیم. به طور خاص، این گنجینه گاو کمی در عمق و آزمایش زیر آب تلاش کرد، بنابراین ممکن است در جستجوی فلزاتی که چندین اینچ در زیر سطح هستند، بزرگ نباشد.

جدید خانه نوآوری – کیت شروع

جدید صفحه اصلی نوآوری – کیت شروع فلزیاب کمی کم در نمره کلی برای آزمایش ما بود، اما برچسب قیمت ارزان در این دستگاه می کند جبران که کمی. اگر شما به دنبال یک آشکارساز فلزی بودجه در خارج از نام نام تجاری شکارچی فضل، این یکی به شما به خوبی درمان. هیچ نقص آشکاری در این آشکارساز فلزی وجود نداشت، اما از سوی دیگر هیچ کیفیت شگفت انگیزی در مورد آن وجود نداشت.

به طور کلی، ما این را یک وسط خوب از واحد جاده می دانیم. در بسیاری از آزمایشات ما در جایی نزدیک به وسط محدوده قرار داشتیم. این بدان معنی است که با استفاده از این آشکارساز شما قادر به پیدا کردن بسیاری از گنجینه ها، از جمله زیر آب های زیرزمینی و در میان زباله ها خواهید بود، اما به احتمال زیاد، چند مورد دیگر از آشکارسازهای دارای امتیاز بالاتر پیدا خواهید کرد.

ویژگی های نمایشگر عبارتند از تبعیض استاندارد، حساسیت و نشانگر هدف، همراه با جک هدفون. فراتر از این، نمایشگر همچنین شامل یک ویژگی دقیق است، که یک لمس خوب در چنین مدل دوستانه بود. ما باید توجه داشته باشیم که این ارگونومیک به دلیل ساختن غیرمستقیم و استراحت دست نخورانه این دستگاه کمی از نظر ارزان قیمت است.

BARSKA – Winbest Pro

تا آنجا که قابلیت اجرا دارد، آشکارساز فلزی BARSKA – Winbest Pro در مقایسه با Innovations Home New Home کار می کند. در آزمایشهای ما برای یافتن فلزات، این واحد در اطراف وسط جاده به ضرب گلوله کشته شد و در هر آزمون خیلی ضعیف یا خیلی خوب عمل نکرد. این قابل مقایسه با Innovations جدید خانه در این رابطه است: آن را خواهد یافت بسیاری از گنجینه ها، اما از دست چند، که دیگر آشکارسازهای درجه بالاتر قرار گرفته است. بنابراین، اگر تنها نگرانی شما در پیدا کردن یک مقدار معقول از گنجینه ها، این واحد درست خواهد بود و شما نیز کمی پول نقد را نجات دهد.

باز هم، با توجه به ارگونومی، این آشکارساز فلزی مبارزه کرد. صفحه نمایش تنها شامل یک ویژگی تبعیض، ویژگی حساسیت، جک هدفون و شاخص هدف است – در اینجا کمی مورد نیاز است. علاوه بر این، احساس واحد کمتر از انتظارات ما بود.استراحت ساعد کوچک و شلوغ است، و آن را در دست به دست می دهد. واحد خود نیز در حین آزمایش از هم جدا می شود، زیرا با هم خیلی امن نیست.

زمین EFX – MC1 جوانان

زمین EFX – MC1 جوانان فلزیاب تنها آشکارساز جوانان که دست ما را در هم بود. این آشکارساز به عنوان یکی از بهترین آشکارسازهای جوان در سایر سایتهای بازبینی رتبه بندی شده است. برای بچه ها ساخته شده است، آن کوتاه تر و سبک تر از دیگران است. این آشکارساز تنها دو پوند وزن دارد و می تواند به طول ۲۶ تا ۳۶ اینچ تنظیم شود. این آشکارساز مناسب برای پیش از نوجوانان و نوجوانی است. همه آشکارسازهای دیگر هر دوجنبه بین دو و نیم و چهار و نیم پوند وزن داشتند، طول عمر ۴۰ تا ۵۰ اینچ.

در حالی که این آشکارساز زمین EFX دارای وزن و طول برای مطابقت با یک کودک گنجینه جستجوگر، عملکرد این واحد متاسفانه ضعیف بود. این مدل آخرین بار در چهار آزمایش از ۶ ما به دست آمد و زمانی که آن را به پایان نرسانید، آن را در مرحله دوم به آخرین مکان رسید. در تست تشخیص عمومی، تست تشخیص و تست عمق این آشکارساز فلزی دارای عملکرد ضعیف تر بود، که نشان می دهد که فقط می تواند آن آثار، سکه ها و طلا را با هر قوام پیدا کند.

صفحه نمایش آن تنها ویژگی های اساسی را ارائه می دهد: یک دکمه قدرت، دکمه لغزنده و شاخص متر هدف. همچنین، به نظر نمی رسد که یک هدفون جک، در حالی که همه آشکارسازهای ما بود گزینه ای برای وصل کردن هدفون. علاوه بر این، ما قادر به بررسی اینکه آیا ویژگی کالیبراسیون در این دستگاه به صورت خودکار بود، اما ما معتقدیم که از پیش تعیین شده می آید، که ممکن است توضیح دهد که چرا آن را نمی توان به راحتی گنجینه ها را پیدا کرد.

اگر فرزند شما بسیار کوچک باشد، این آشکارساز فلز ممکن است تنها برای آنها باشد، اما ممکن است بخواهید به دنبال یک واحد غیرقانونی باشید که سبک وزن است و می تواند به اندازه کوچکتر شود. BARSKA – Winbest نرم افزار خواهد بود بهترین شرط بندی شما در اینجا، به عنوان این آشکارساز وزن رو تنها دو و نیم و می توان تنظیم را به عنوان کوتاه به عنوان زمین EFX.

خط پایین

شکارچیان گنج از آنجا می دانند که این سکه ها، آثار و طلا را می توان در انواع مختلفی پنهان کرد: در شن و ماسه، چندین اینچ، در آب یا در کنار زباله ها پنهان شده اند. پیدا کردن که گنج و یا گذراندن آن ممکن است به خوبی به مدل آشکارساز فلزی که شما استفاده می کنید بستگی دارد.

ما هفت بهترین آشکارسازهای فلزی یا فلزیاب را به پنج آزمایش دقیق اعمال کردیم و دریافتیم که Garrett-Ace 250 شاه آشکارساز است. نه تنها این مدل در تمام پنج آزمون ما جای گرفته است، اما صفحه نمایش LCD آن نیز دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و گزینه های است. از لحاظ عملکرد، Garrett – Ace 250 به سادگی نمی تواند ضرب و شتم.

تنها نکته ی معکوس Garrett قیمت نسبتا بالا است و بنابراین دونده ی ما، Bounty Hunter – Tracker IV ، نیز قابل توجه است. ما در حدود نیمی از هزینه به عنوان Garrett، ما دریافتیم که The Hunter – Tracker IV Bounty Hunter – Tracker IV تقریبا به خوبی کار می کند، و این یک گزینه عالی است.

اما اگر می خواهید پول زیادی را صرفه جویی کنید در حالی که هنوز اطمینان حاصل کنید که یک واحد بزرگ را دریافت می کنید، متوجه شدیم که شکارچی فضول – طلای گوگل راهی برای رفتن است. با عملکرد عالی، یک برچسب قیمت بسیار پایین و نام شکارچی فضل، طلا دیجیک، انتخاب بودجه ما است.

بهترین انتخاب: Garrett – Ace 250

واحد گران قیمت که علامت قیمت را توجیه می کند، Garrett – Ace 250 دیگران را در تمام آزمایش ها بی نظیر بودن و انتخاب آسان برای ما بود.

هم اکنون می توانید تمامی محصولات را از سایت گلد اسکن وان خریداری نمایید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *